Sıkça Sorulan Sorular
 • Galeresim.com dan eser almak güvenli midir? Nasıl çalışır?

   

  Galeresim.com, internet üzerinden alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemini kullanmaktadır. Bu sistem şöyle çalışır, alıcı, eserin siparişini gerçekleştirir .Sipariş üzerine yetkili sanatçı ile kontak kurar ve eseri galeresim  bünyesine dahil eder. Eserin kontrolü sağlandıktan sonra alıcıya güvenli bir şekilde kapıda ödeme sistemi ile ulaştırılır.Galeresim yetkilisi ürünün sorunsuz bir şekilde ulaşıp ulaşmadığı konusunda bilgi ve ödeme onayı alır.Bu işlemden sonra eserin ücreti sanatçıya aktarılır. 

   

   

  Galeresim ne yapar?

   

  Bağımsız sanatçıların online olarak eserlerini sergilemelerini ve alıcılarınla güvenli bir şekilde buluşturmasını sağlar.

   

   

  Sanatçılar  veritabanına kaç eser yükleyebilir?

   

  Sanatçılar galeresim.com\' a maksimum 50 eser yükleyebilir. 

   

   

  Galeresim.com\'dan satın aldığım eseri iade edebilir miyim?

  Galeresim.com\' dan satın aldığınız eser size ulaştıktan sonra eserin hiç bir zarar görmemiş olması koşulu, sanatçıya ödemenin aktarılmamış olması ve kargonun alıcı tarafından karşılanması durumunda ürününüzü iade edebilirsiniz.

  Önemli: Ürüne ödeme onayı vererek alışverişinizi tamamladıysanız galeresim.com  devreden çıkar. Böyle bir durumda sanatçı ile iletişime geçip iade şartlarını kendisiyle görüşmeniz gerekmektedir.

   

  Soru ve destek için yardim@galeresim.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.