İade Politikası
 • Galeresimden satın aldığınız eser size ulaştıktan sonra eserin hiç bir zarar görmemiş olması koşulu, sanatçıya ödemenin aktarılmamış olması ve kargonun alıcı tarafından karşılanması durumunda ürününüzü iade edebilirsiniz.

    Galeresim’den yaptığınız alışverişten sonra yetkili alıcıyla iletişime geçer.Ürünün sorunsuz bir şekilde ulaşıp ulaşmadığı konusunda bilgi ve ödeme onayı alır.Bu işlemden sonra eserin ücreti sanatçıya aktarılır. 

   

  Önemli: Ürüne ödeme onayı vererek alışverişinizi tamamladıysanız galeresim.com  devreden çıkar. Böyle bir durumda sanatçı ile iletişime geçip iade şartlarını kendisiyle görüşmeniz gerekmektedir.

   

  Eserinizi yukarıda bahsetmiş olduğumuz iade koşullarına uyuyor ise bilgi@galeresim.com  adresine adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi daha sonrasında eser kodunu ve sanatçı adını eksiksiz bir şekilde  gönderiniz. Göndermiş olduğunuz mailden sonra size yetkili kişi tarafından yönlendirilme yapılacaktır.

  İade kargonuzu takip numarası ile gönderiyi takip edebileceğiniz kargo şirketlerini tercih etmenizi önemle tavsiye ederiz. Eser sanatçıya ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçilecektir.

   

  Önemli: İade ile ilgili kargo ücretinin  tamamen alıcıya ait olduğunu özellikle belirtmek isteriz.Alıcıdan ödeme esnasında alınmış olan havale ve kargo ücreti alıcıya geri ödenmeyecektir.

   

   

   

  Zarar Görmüş Eserler

   

  Eğer eser size kırık ya da zarar görmüş bir şekilde ulaşmışsa teslimat anında çekmiş olduğunuz bir fotoğrafı aynı gün  bizimle bilgi@galeresim.com  adresinden paylaşın. Göndereceğiniz e-postada Sipariş numaranızı, eserin kodunu ve sanatçısını, zarar görmüş eseri , kargo ile geldiği paketin fotoğrafını ve iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.Galeresim  konu ile ilgili olarak sizinle iletişime geçecektir.