Gizlilik Politikası
 • Bu yazı www.galeresim.com üzerinden kişisel bilgilerinizi topladığımızda galeresim’in mahremiyetinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır. “Kişisel bilgi” terimi bizde mevcut olan bilgilerle kişisel olarak sizi tanımlayan bilgi anlamına gelmektedir ve ad-soyadı, profil resmi, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi, doğum tarihi, doğum yeri, yaşadığı şehir, eğitim, websitesi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermektedir.

   

  E-mail adresi sizi sistem üzerinde tanımlayabilmemizi sağlamaktadır. Hakkınızda girdiğiniz bilgiler sitemizi geliştirmek ve sanatçılara daha açık bir platform sağlayabilmek amacıyla kullanılmaktadır. Sanatçıları takip etmeniz, bir eserin imajını beğenmeniz herkese açık bilgilerdir. Bu özellikler sayesinde sanatçı ile sanatseverler arasında açık bir iletişim sağlamayı hedeflemekteyiz. Bir eserin imajını sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanız, paylaşım yaptığınız sitenin  sitenin gizlilik sözleşmesine tabidir.

   

  Galeresim satın aldığınız ürünlerin size hızlı ve güvenli bir şekilde iletilmesi için siparişlerinizde adres bilgilerinizi istemektedir. İstediğiniz takdirde bu bilgiler diğer alımlarınızda kolaylık sağlamak amacıyla veri tabanımıza kaydedilebilir. Adres bilgilerinize sadece yetkili çalışanlar tarafından satın almış olduğunuz eserin size teslim edilmesini sağlamak amacıyla ulaşılmaktadır.

   

  Kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa ödemeleriniz 3D Secure ile gerçekleşecektir. Galeresim satış işlemleri için kullandığınız banka ve kredi kartı bilgilerinizi veri tabanında saklamaz. Bu bilgiler aracısız olarak, anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

   

  Galeresim, kullanıcıların www.Galeresim.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Galeresim,  İnternet Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.Galeresim, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

   

  Galeresim kullanıcı bilgisayarının sabit diskine bir “Çerez” yükleyerek kullanıcılara ve kullanıcıların www.galeresim.com sitesinin kullanımına dair bilgileri toplayabilir. Kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

  Galeresim, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.Galeresim’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.galeresim.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Galeresim’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

   

  Galeresim kullanıcıların Facebook hesapları ile sisteme giriş yapmalarına izin vermektedir. Bu özelliği kullanarak Galeresim’in Facebook hesap bilgilerinize ulaşmasına izin vermiş ve Facebook kullanıcı şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

   

  Galeresim, bu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.galeresim.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Galeresim’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.galeresim.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

   

  Eğer gizlilik politikalarıyla ilgili bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın: bilgi@galeresim.com